oktober 2022
za 01 okt
10:00 - 17:30

dagen familieopstellingen en systemisch werk - 3 (dagen systemisch werk en opstellingen )

Jan Bosma

Aumm Beroepsopleiding PRT

wo 05 okt 18:00 t/m zo 09 okt 15:30

enneagram 2 (essence retreat 'het enneagram van het hart' )

Samarona Buunk

Smalhoorn

do 06 okt 11:00 t/m zo 09 okt 17:00

overdracht en tegenoverdracht (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

de Bron

vr 07 okt 10:00 t/m zo 09 okt 17:00

korte training werken met jongeren (training 'lichaamsgericht werken met jongeren'. )

Sandipa Restrepo

Aumm Instituut

ma 10 okt
10:00 - 17:00

thema/supervisiedag opstellingen 4 (2022) (supervisie- en verdiepingsdagen opstellingen)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

wo 12 okt
10:30 - 13:30

supervisie traumaheling -Amersfoort 6 (supervisie Primal Somatic Traumahealing)

Divyam Kranenburg

Life Force Fitness

vr 14 okt
10:00 - 16:30

supervisie traumaheling -5 (supervisie Primal Somatic Traumahealing)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

vr 14 okt 11:00 t/m zo 16 okt 17:00

meditatie & zelfonderzoek (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

de Bron

ma 17 okt
09:30 - 16:30

Supervisie afstudeerproces dag 7 (supervisie afstudeerproces PRT )

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

wo 19 okt 18:00 t/m zo 23 okt 16:00

disidentificatie en vrijheid (disidentificatie en vrijheid)

Michael Mokrus

de Bron

do 20 okt 11:00 t/m zo 23 okt 17:00

mannen-vier-daagse (mannen-vier-daagse: verbinden met kracht)

Hans Ronda Sajid van Waveren

Smalhoorn

do 27 okt 11:00 t/m zo 30 okt 17:00

primal intensive: dé Aumm basisworkshop (primal intensive: dé Aumm basisworkshop)

Jan Bosma Vasna van Haalen

de Bron

do 27 okt 11:00 t/m zo 30 okt 17:00

vrouwen-vier-daagse (vrouwen-vier-daagse: de kracht van verbinding)

Sadaya Goebertus Sudasi Joosse

Smalhoorn

november 2022
do 03 nov 11:00 t/m zo 06 nov 17:00

innerlijke man, innerlijke vrouw (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Sajid van Waveren Vasna van Haalen

de Bron

vr 04 nov
10:00 - 16:30

supervisie traumaheling -6 (supervisie Primal Somatic Traumahealing)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

ma 07 nov
10:00 - 16:30

supervisie alle werkvormen - 5 (supervisie alle werkvormen)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

wo 09 nov 17:30 t/m zo 13 nov 15:30

module 2 traumaheling baby's en peuters (training traumaheling voor baby's en peuters)

Sarito Fuhrmann-Bailes

de Bron

vr 11 nov
10:00 - 16:00

methodische PRT supervisiedagen - 5 (methodische PRT supervisiedagen )

Vasna van Haalen

Aumm Beroepsopleiding PRT

wo 16 nov
10:00 - 16:00

supervisie traumaheling -Amersfoort (supervisie Primal Somatic Traumahealing)

Divyam Kranenburg

Life Force Fitness

vr 18 nov 18:00 t/m zo 20 nov 17:00

integratie (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

de Bron

wo 23 nov
10:00 - 17:00

thema/supervsiedag opstellingen 5 (2022) (supervisie- en verdiepingsdagen opstellingen)

Utsav van Hove

Life Force Fitness

do 24 nov 11:00 t/m zo 27 nov 17:00

superego en familiestem (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

de Bron

juni 2023
do 01 juni 2023 11:00 t/m zo 04 juni 2023 17:00

neo-primal: je oorsprong als jongen of meisje (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Sajid van Waveren Sudasi Joosse

de Bron

do 08 juni 2023 11:00 t/m zo 11 juni 2023 17:00

familie-opstellingen (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Jan Bosma Utsav van Hove

de Bron

vr 16 juni 2023 18:00 t/m zo 18 juni 2023 17:00

tweedaagse systemisch werk en opstellingen (tweedaagse systemisch werk en opstellingen )

Jan Bosma

Smalhoorn

wo 21 juni 2023 17:30 t/m zo 25 juni 2023 15:30

life after trauma 2022 (life after trauma)

Vasumati Hancock

de Bron

do 22 juni 2023 11:00 t/m zo 25 juni 2023 17:00

overdracht en tegenoverdracht (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

Smalhoorn

vr 30 juni 2023 11:00 t/m zo 02 juli 2023 17:00

adem- en lichaamsbewustzijn 1 (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

de Bron

september 2023
vr 01 sept 2023 11:00 t/m zo 03 sept 2023 17:00

superego en familiestem (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

Smalhoorn

wo 06 sept 2023 18:00 t/m zo 10 sept 2023 15:30

werken met dissociatie in lichaam, energie en psyche 2023 (werken met dissociatie in lichaam, energie en psyche)

Anando Würzburger

Smalhoorn

do 07 sept 2023 11:00 t/m zo 10 sept 2023 17:00

warm-waterrebirthing en integratie (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Sajid van Waveren Sudasi Joosse

de Bron

do 14 sept 2023 11:00 t/m zo 17 sept 2023 17:00

innerlijke man, innerlijke vrouw (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Sajid van Waveren Vasna van Haalen

de Bron

wo 20 sept 2023 18:00 t/m zo 24 sept 2023 16:00

Beyond family trauma (Beyond Family Trauma)

Dwari Deutsch

de Bron